REGULAMIN

VADEMECUM



Plan pielgrzymki 2018

I dzień - 30 kwietnia - poniedziałek
9.00 - 11.45 - ładowanie bagaży
12.00 - Msza Święta
13.30 - wyjście grup (zaraz po Mszy Św.)
kolejność: Faustyna, Sopoćko, JP II, Bilczewski, Matka Teresa, Maksymilian, Brat Albert
Kęty Podlesie (9 km) - postój 30 min;
Kolejność wyjścia:
- do Nidku (12 km) - nocleg gr. Sopoćko
- do Witkowic (10 km) - nocleg gr.: Faustyna, Bilczewski, JPII
- do Malca (9 km) - nocleg gr. Matki Teresy
- do Nowej Wsi (6 km) - nocleg gr. Maksymilian, Albert
Apel wieczorny – ustalają przewodnicy grup.


II dzień - 1 maja – wtorek
6.00 - Msza Święta w Nowej Wsi prowadzi gr. Maksymiliana
Po mszy św. wyjście do Malca (3 km)
6.30 - Msza Święta w Malcu (12 km do Wieprza)
7.00 - Msza Święta w Witkowicach - prowadzi gr. św. Faustyny
kolejność wyjścia: Bilczewski, JP II, Faustyna - (8 km do Wieprza)
7.30 - Msza Święta w Nidku (4,5 km do Wieprza)
Wyjście grupy po Mszy świętej.
Wieprz - postój 45 min
kolejność wyjścia: Bilczewski, JP II, Faustyna, Sopoćko, Albert, Maksymilian, Matka Teresa
Tomice - 10 km; postój ok. 45 min.;
kolejność wyjścia :
- do Witanowic (6 km), postój 30 min - gr. Bilczewskiego
. - z Witanowic do Marcyporęby (9 km) - nocleg gr. Bilczewskiego
- do Wysoka Boisko (7 km), postój 30 min – gr. JP II, Faustyna, Albert, Maksymilian, Matka Teresa
- do Kleczy Dolnej z Tomic (9 km) - nocleg gr. Sopoćko
- do Stanisław Górny (8km) z Wysokiej Boisko - nocleg gr. JP II
- do Wysoka Kościół (5 km) z Wysokiej Boisko - nocleg gr.: Faustyna, Albert, Maksymilian, Matka Teresa,
19.50 - odjazd autokarów na koncert z miejscowości: Klecza Dolna, Marcyporęba, Stanisław Górny
20.00 - Koncert "Pielgrzymo-granie" w Wysokiej


III dzień - 2 maja - środa
6.00 - Msza Święta w Kleczy Dolnej
7.00 - Msza Święta w Wysokiej - prowadzi gr. Brata Albetra
kolejność wyjścia z Wysokiej: gr. Maksymilian, Matka Teresa, Faustyna, Albert
7.30 - Msza Święta w Stanisławiu Górnym
7.30 - Msza Święta w Marcyporębie
Wyjście grup po Mszach Św.
Postój grupy z Kleczy Dolnej w Stanisławiu Dolnym- 9 km (postój 30 min. ), do Przytkowic - 4 km
Stanisław Górny- Przytkowice- 7 km
Wysoka-Przytkowice – 10 km;

Wyjście grupy z Marcyporęby do Paszkówki -(6 km)-postój 45 min.
Paszkówka- Polanka Hallera -7 km, postój 30 min.

Postój w Przytkowicach- 45 min.
kolejność wyjścia:- Matka Teresa, Maksymilian, Faustyna, Albert, JP II, Sopoćko

Polanka Hallera – 7 km; postój 30 min;
-z Polanki Hallera do Skawiny (8km), postój 30 min-grupy: Matka Teresa, Maksymilian
-ze Skawiny do Libertowa (5 km)- nocleg: Maksymilian
-ze Skawiny do Gaju (8 km)- nocleg: Matka Teresa
Z Polanki Hallera do Radziszowa (6km), postój 45 min.
kolejność wyjścia : Bilczewski, Faustyna, Albert, JP II, Sopoćko
- z Radziszowa do Świątnik ( 12 km)– nocleg: Bilczewski
- z Radziszowa do Mogilan ( 6 km)-nocleg: Faustyna, Albert, JP II
- z Radziszowa do Bukowa ( 4 km)- nocleg: Sopoćko

Apel – ustalają księża przewodnicy.


IV dzień - 3 maja - czwartek
6.00 – wyjście z Bukowa
6.45 – modlitwa w Mogilanach - prowadzi gr. JP II
7.15 – wyjście z Mogilan
kolejność wyjścia: JP II, Albert, Faustyna, Sopoćko
7.30 – modlitwa w Świątnikach (gr. Bilczewski)
7.50 – wyjście ze Świątnik
8.20 - modlitwa w Libertowie (gr. Maksymilian)
8.40 - wyjście z Libertowa
8.30 - modlitwa w Gaju (gr. Matki Teresy)
9.00 - wyjście z Gaju (do Centrum JP II - 9 km)
Kolejność wyjścia : Matka Teresa, Maksymilian
- z Mogilan do Przemienienia Pańskiego, Kraków-Wróblowice (10 km);
- ze Świątnik G. do Przemienienia Pańskiego, Kraków-Wróblowice (6 km); postój ok. 30 min.
- z Wróblowic do Centrum JP II (6 km);
Kolejność wyjścia : Faustyna, JPII, Albert, Sopoćko, Bilczewski

10.45 - spotkanie wszystkich grup- Kraków ul. Kąpielowa ( przejście nad A4)-do Centrum JP II-3 km
11.15 do 11.45 – wejście Pielgrzymki do Centrum JPII, przywitanie przez ks. Biskupa i pielgrzymów autokarowych.
12.00 - nabożeństwo do Jana Pawła II
12.30 - formowanie się pielgrzymki do wyjścia - wszystkie grupy razem
12.45 - wyjście pielgrzymki do Sanktuarium Bożego Miłosierdzia
13.15 - powitanie pielgrzymów
15.00 - Koronka do Miłosierdzia Bożego w Bazylice.
15.20 - Msza św .
16.30 -odbiór bagaży
17.00 - wyjazd autokarów.


Patronat medialny pielgrzymki sprawują Gość Niedzielny oraz radio Anioł Beskidów
Organizację diecezjalnej pielgrzymki z Bielska-Białej do łagiewnik wspiera fundacja MSM
Żywiec PerłaDrukarnia SkillBielskie Studio FotografiiSM TransAutoPakoGrupa QuestECO Myjnia